Kategorie

BigJigs - Dźwig - Dinozaur - Dodatek do kolejki BJT241

BigJigs - Dźwig - Dinozaur - Dodatek do kolejki BJT241
BigJigs - Dźwig - Dinozaur - Dodatek do kolejki BJT241 BigJigs - Dźwig - Dinozaur - Dodatek do kolejki BJT241 BigJigs - Dźwig - Dinozaur - Dodatek do kolejki BJT241
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT241
Kod EAN: 691621092415
• Niedostępny
Cena: 69.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

BigJigs - Dźwig - Dinozaur - Dodatek do kolejki BJT241

Witaj w kolejowym świecie pełnym dinozaurów! Te wielkie gady wcale nie są tak przerażające i niebezpieczne jak do tej pory sądziliśmy. Co więcej, dinozaury BigJigs używają kolejki w celach transportowych, np. podczas przewożenia jaj z gniazda do bezpiecznej kryjówki. W zestawie BigJigs znajdziemy platformę z gniazdem i dołączonym z boku torem, który można podpiąć na dowolnym fragmencie trakcji kolejowej. Podczas przenoszenia ładunku możesz liczyć na pomoc dźwigu – dinozaura. Paszcza zwierza jest wyposażona w magnes, a jego szyją sterujemy za pomocą pokrętła. Do zestawu dołączono zielony wagonik z załadunkiem – jajami dinozaura.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zabawkami z serii kolejka drewniana BigJigs oraz z systemami kolejek znanych firm m.in. BRIO, Maxim, Woodyland czy Ikea.

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT241
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 29cm x 18cm x 6cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.