Kategorie

BJT024 Dworzec Kolejowy do kolejk drewnianych

BJT024 Dworzec Kolejowy do kolejk drewnianych
BJT024 Dworzec Kolejowy do kolejk drewnianych BJT024 Dworzec Kolejowy do kolejk drewnianych BJT024 Dworzec Kolejowy do kolejk drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT024
Kod EAN: 691621090244
• Niedostępny
Cena: 229.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT024 Dworzec Kolejowy

Ten wspaniały dworzec jest obowiązkowym dodatkiem do każdego zestawu kolejek drewnianych. Każdy pasjonat kolejek wie, że bez dworca nie ma kolei. W zestawie oprócz budynku znajdują się tory, po których mknie lokomotywa z dwoma wagonikami. Dla urealistycznienia zabawy dołączone są również figurki drzew i ludzi. Zestaw ten dostarczy  ogromną frajdę oraz nowe  pomysły do zabawy kolejką. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT024
  • Ilość elementów: ok. 40
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 31 cm x 21 cm x 20 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.