Kategorie
FISHER PRICE CDC13 RUCHOME KLOCKI KOLEJOWE MIASTO
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
65.00 PLN
(52.85 PLN netto)
Mattel BDB85 Planes 2 Samoloty Gunnar Viking
50.00 PLN
(40.65 PLN netto)
22.00 PLN
(17.89 PLN netto)
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs BJT272 Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy

BigJigs BJT272 Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy
BigJigs BJT272 Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT272
• Niedostępny
Cena: 365.00 PLN (296.75 PLN netto)

BigJigs BJT272 Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy

Dworzec kolejowy to miejsce tętniące życiem. Tutaj zaczynają się i kończą podróże, a pasażerowie witają się i żegnają. Wielki dworzec kolejowy od firmy BigJigs to dodatek do kolejki drewnianej. Budynek dworcowy jest duży i przestronny. Znajdują się tutaj cztery perony, z których przez dwa ceglane tunele przejeżdżają pociągi. Jak na każdym dworcu, tak i tutaj znajduje się kasa biletowa, obsługiwana przez pracownika kolei. Z boku, obok peronów, wybudowano windę dla samochodów oraz parking. Na dachu budynku postawiono tabliczkę z rozkładem odjazdów pociągów do Londynu, Paryża, Berlina, Rzymu i Brukseli.

W zestawie znajduje się łącznie 10 elementów: duży budynek z tunelami i peronami, platformy na parking dla samochodów, tory, tabliczka informacyjna, kasa biletowa, winda oraz jeden żółty samochodzik i helikopter.

Zestaw Wielki Dworzec Kolejowy od BigJigs jest kompatybilny z systemami kolejek większości znanych firm (Ikea, BRIO, Maxim, Woodyland itp.).

Zabawa z kolejką drewnianą rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności manualne, motoryczne i koordynacyjne. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BJT272
  • Ilość elementów: 10
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 57cm x 36cm x 12,5cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.