Kategorie
Angry Birds Stella Telepods A8885 Dwupak
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
9.00 PLN
(7.32 PLN netto)
BigJigs BJ674 Drewniane puzzle magnetyczne 3D - Farmer Traktor
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
Angry Birds Stella Telepods A8884 Pałac królowej
85.00 PLN
(69.11 PLN netto)
14.00 PLN
(11.38 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy BJT272

BigJigs Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy BJT272
BigJigs Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy BJT272
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT272
• Dostępny
Cena: 365.00 PLN (296.75 PLN netto)
Ilość:  

BigJigs BJT272 Dodatek do kolejki - Wielki Dworzec Kolejowy

Dworzec kolejowy to miejsce tętniące życiem. Tutaj zaczynają się i kończą podróże, a pasażerowie witają się i żegnają. Wielki dworzec kolejowy od firmy BigJigs to dodatek do kolejki drewnianej. Budynek dworcowy jest duży i przestronny. Znajdują się tutaj cztery perony, z których przez dwa ceglane tunele przejeżdżają pociągi. Jak na każdym dworcu, tak i tutaj znajduje się kasa biletowa, obsługiwana przez pracownika kolei. Z boku, obok peronów, wybudowano windę dla samochodów oraz parking. Na dachu budynku postawiono tabliczkę z rozkładem odjazdów pociągów do Londynu, Paryża, Berlina, Rzymu i Brukseli.

W zestawie znajduje się łącznie 10 elementów: duży budynek z tunelami i peronami, platformy na parking dla samochodów, tory, tabliczka informacyjna, kasa biletowa, winda oraz jeden żółty samochodzik i helikopter.

Zestaw Wielki Dworzec Kolejowy od BigJigs jest kompatybilny z systemami kolejek większości znanych firm (Ikea, BRIO, Maxim, Woodyland itp.).

Zabawa z kolejką drewnianą rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności manualne, motoryczne i koordynacyjne. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BJT272
  • Ilość elementów: 10
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 57cm x 36cm x 12,5cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.