Kategorie
Dumel Digi Birds - Śpiewające Ptaszki - Para Młoda
75.00 PLN
(60.98 PLN netto)
65.00 PLN
(52.85 PLN netto)
BigJigs Mini Zestaw Drewniany Domek Grzybek BJ681
154.00 PLN
(125.20 PLN netto)
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
Dumel DigiPenguins Śpiewające i tańczące Pingwiny
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
19.00 PLN
(15.45 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs Kolejka miejska + stolik BJT045

BigJigs Kolejka miejska + stolik BJT045
BigJigs Kolejka miejska + stolik BJT045 BigJigs Kolejka miejska + stolik BJT045
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT045
• Dostępny
Cena: 499.00 PLN (405.69 PLN netto)
Ilość:  

BigJigs BJT045 Kolejka miejska + stolik

Kolejowe miasteczko od firmy BigJigs to pełna życia przestrzeń do zabawy. Dookoła niego oraz przez środek przejeżdżają pociągi osobowe i towarowe. Część trakcji ustawiona jest na podwyższeniu lub przebiega przez wiadukty i mosty. Pomiędzy torami wymalowano jezdnie dla samochodów z zakrętami, skrzyżowaniami i rondem. Ustawiono także znaki drogowe ograniczające prędkość oraz znaki ostrzegawcze. Co więcej, w mieście znajduje się także lotnisko dla helikopterów oraz port, do którego wpływają statki. W zestawie znajdują się pojazdy uprzywilejowane – np. radiowóz policyjny oraz porządkowe – zielone śmieciarki. Osobowy pociąg zabiera po drodze pasażerów. Zestaw jest wyposażony łącznie w osiem figurek. Ustawienie torów, mostów i wiaduktów można dowolnie zmieniać, jednak jezdnia i elementy krajobrazu są wymalowane na stoliku, który jest dołączony do zestawu.

Dołączony do elementów kolejki stolik to dobry sposób na zachowanie porządku, a także świetnie prezentuje się w dziecięcym pokoju.

Zestaw Kolejka miejska + stolik jest kompatybilny z systemami kolejek większości znanych firm (Ikea, BRIO, Maxim, Woodyland itp.).

Zabawa z kolejką drewnianą rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności manualne, motoryczne i koordynacyjne. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BJT045
  • Ilość elementów: 64
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 108cm x 39cm x 10cm 

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.