Kategorie
Barbie FBR36 Rozkładana lecznica dla zwierząt
249.00 PLN
(202.44 PLN netto)
207.00 PLN
(168.29 PLN netto)
Angry Birds Stella Telepods A8880 Gale Dahlia Willow Stella
30.00 PLN
(24.39 PLN netto)
9.00 PLN
(7.32 PLN netto)
DJECO Zestaw artystyczny - Malowanie farbkami - Księżniczka 08626
95.00 PLN
(77.24 PLN netto)
77.00 PLN
(62.60 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs BJ094 Drewniana układanka - Puzzle Farma

BigJigs BJ094 Drewniana układanka - Puzzle Farma
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJ094
• Niedostępny
Cena: 15.00 PLN (12.20 PLN netto)

BigJigs BJ094 Drewniana układanka - Puzzle Farma

Puzzle i układanki to sposób na mądrą, kreatywną, rozwijającą zabawę, która stymuluje umiejętność logicznego myślenia. Puzzle dla najmłodszych od firmy BigJigs są duże, kolorowe i wyposażone w pomarańczowe uchwyty, dzięki którym znacznie lepiej nimi operować. Na drewnianej planszy znajdują się otwory, do których należy przyporządkować poszczególne elementy.  Przy okazji maluch pozna życie na farmie. Mamy tutaj budynki gospodarstwa domowego, drzewa owocowe, psa z budą oraz zwierzęta: krowę, konia, kozę, owieczkę, kaczkę, świnkę i kurę.

Zabawa z zestawami drewnianymi od BigJigs rozwija wyobraźnię i kreatywność, ale także wpływa na rozwój umiejętności manualnych, motorycznych i koordynacyjnych. Jest to bezpieczna zabawka, wykonana z wysokiej jakości drewna, pokrytego wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BJ094
  • Ilość elementów: 13
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 29,5cm x 21cm x 0,5cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.