Kategorie
Dołącz do nas! :)

BigJigs BB101 Drewniana piramidka z klocków

BigJigs BB101 Drewniana piramidka z klocków
BigJigs BB101 Drewniana piramidka z klocków
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BB101
Kod EAN: 691621491010
• Niedostępny
Cena: 109.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

BigJigs BB101 Drewniana piramidka z klocków

Klocki drewniane dają wiele możliwości zabawy, mogą być także pomocne podczas nauki rozpoznawania kolorów i kształtów, a także podczas liczenia. Z zestawem elementów od BigJigs maluszek może układać piramidkę. Znajdziemy tu sześć różnej wielkości, sześciennych klocków z kolorowymi ilustracjami i cyferkami. Klocki są także wyposażone w otwory, przez które wrzucimy do środka dołączone klocki, bawiąc się w sortowanie kształtów i kolorów. W zestawie znajduje się łącznie 11 kolorowych elementów.

Zabawa z klockami drewnianymi od BigJigs rozwija wyobraźnię i kreatywność, ale także wpływa na rozwój umiejętności manualnych, motorycznych i koordynacyjnych. Jest to bezpieczna zabawka, wykonana z wysokiej jakości drewna, pokrytego wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BB101
  • Ilość elementów: 11
  • Wiek dziecka: 1+
  • Wymiary opakowania: 23,5cm x 13cm x 12,5cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.