Kategorie
Dumel Discovery Light 2085 Lampka Pochodnia w Moim Domu
62.00 PLN
(50.41 PLN netto)
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
Angry Birds Stella Telepods A8880 Gale Dahlia Willow Stella
30.00 PLN
(24.39 PLN netto)
9.00 PLN
(7.32 PLN netto)
Mattel AmiGami CJV27 figurka Lew flamastry
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs BB096 Drewniany sorter kształtów - walec

BigJigs BB096 Drewniany sorter kształtów - walec
BigJigs BB096 Drewniany sorter kształtów - walec
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BB096
• Niedostępny
Cena: 69.00 PLN (56.10 PLN netto)

BigJigs BB096 Drewniany sorter kształtów - walec

Sorter kształtów to znana i lubiana, zarówno przez dzieci jak i rodziców, zabawka, która pozytywnie wpływa na rozwój malucha. Gwarantuje świetną zabawę oraz ma nieocenione walory edukacyjne – rozwija zdolności motoryczne, manualne, koordynacyjne oraz uczy kolorów i kształtów. Sorter od BigJigs ma kształt walca – pomiędzy dwiema platformami znajdują się różnokolorowe szczebelki, a w podstawkach są dziurki w sześciu różnych kształtach: owalnym, okrągłym, trójkątnym, prostokątnym, kwadratowym oraz w kształcie gwiazdki. Do tego dołączono kolorowe klocki, odpowiadające im kształtem. Łącznie w zestawie znajduje się siedem elementów.

Zabawka jest w stu procentach bezpieczna dla dzieci. Drewniane elementy są pokryte wyłącznie nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BB096
  • Ilość elementów: 7
  • Wiek dziecka: 1+
  • Wymiary opakowania: 18,5cm x 18cm x 14cm 

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.