Kategorie
Lalka Barbie DTW09 Ken w świecie gier
64.00 PLN
(52.03 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Mattel X9459 Mattel Planes Samoloty Disney - figurka KOWADŁO Leadbottom
40.00 PLN
(32.52 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs BB094 Mój pierwszy sorter - figury geometryczne

BigJigs BB094 Mój pierwszy sorter - figury geometryczne
BigJigs BB094 Mój pierwszy sorter - figury geometryczne BigJigs BB094 Mój pierwszy sorter - figury geometryczne
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BB094
• Niedostępny
Cena: 59.00 PLN (47.97 PLN netto)

BigJigs BB094 Mój pierwszy sorter - figury geometryczne

Mój pierwszy sorter od firmy BigJigs to zabawka edukacyjna, która pomoże dzieciom w nauce podstawowych kolorów i kształtów oraz figur geometrycznych. Na drewnianej platformie znajdują się kołki, na które trzeba nałożyć klocki z dziurkami. W zestawie znajdują się cztery rodzaje elementów – okrągłe, trójkątne, prostokątne i kwadratowe. Zadaniem malucha jest przyporządkowanie klocka do odpowiedniego miejsca na platformie. Zabawa doskonali umiejętności manualne i koordynacyjne, zwłaszcza koordynację ruchowo-wzrokową.

Zabawka jest w stu procentach bezpieczna dla dzieci. Drewniane elementy są pokryte wyłącznie nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BB094
  • Ilość elementów: 17
  • Wiek dziecka: 1+
  • Wymiary opakowania: 18,5cm x 8cm x 7cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.