Kategorie
MARVEL SUPER HERO MASHERS HOBGOBLIN GOBLIN B0873
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Monster High DVH72 Lalka Zelektryzowana Frankie Stein
98.00 PLN
(79.67 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs BB033 Rozkładana wieża z okrągłych klocków

BigJigs BB033 Rozkładana wieża z okrągłych klocków
BigJigs BB033 Rozkładana wieża z okrągłych klocków
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BB033
• Niedostępny
Cena: 45.00 PLN (36.59 PLN netto)

BigJigs BB033 Rozkładana wieża z okrągłych klocków

Rozkłada wieża od BigJigs to ciekawa modyfikacja tradycyjnej, drewnianej zabawki dla najmłodszych. Zadaniem malucha jest ułożenie drewnianych elementów na kijku. Klocki mają jednak nieregularny kształt i różną wielkość. Jest ich łącznie osiem – po dwa z każdego koloru (czerwony, zielony, żółty i niebieski). Można je układać od największych do najmniejszych oraz pod względem pasujących barw. Dzięki temu dziecko nie tylko rozwija umiejętności motoryczne, manualne i koordynacyjne, ale także uczy się różnych kształtów i podstawowych kolorów.

Zabawka jest w stu procentach bezpieczna dla dzieci. Drewniane elementy są pokryte wyłącznie nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. 

  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BB033
  • Ilość elementów: 9
  • Wiek dziecka: 1+
  • Wymiary opakowania: 20,5cm x 9cm x 9cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.