Kategorie
Playmobil 5366 Klocki City Action Grupa Strażaków
37.00 PLN
(30.08 PLN netto)
31.00 PLN
(25.20 PLN netto)
Dumica Kolejka 20324 Proste Szyny ze Zwrotnicami R7/R8
10.00 PLN
(8.13 PLN netto)
7.00 PLN
(5.69 PLN netto)
Klocki LEGO® Batman Movie - Włamanie do Jaskini Batmana 70909
419.00 PLN
(340.65 PLN netto)
369.00 PLN
(300.00 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Drewniana Tomek i Przyjaciele BBD10 Tor Ósemka ze zbiornikiem węgla

Kolejka Drewniana Tomek i Przyjaciele BBD10 Tor Ósemka ze zbiornikiem węgla
Kolejka Drewniana Tomek i Przyjaciele BBD10 Tor Ósemka ze zbiornikiem węgla Kolejka Drewniana Tomek i Przyjaciele BBD10 Tor Ósemka ze zbiornikiem węgla Kolejka Drewniana Tomek i Przyjaciele BBD10 Tor Ósemka ze zbiornikiem węgla Kolejka Drewniana Tomek i Przyjaciele BBD10 Tor Ósemka ze zbiornikiem węgla
Marka: Fisher Price
Kod produktu: BBD10
• Niedostępny
Cena: 189.00 PLN (153.66 PLN netto)

Kolejka Drewniana - Tor Ósemka ze zbiornikiem węgla

Zestaw z torami w kształcie ósemki jest doskonały w celu rozpoczęcia przygody z kolejkami drewnianymi lub by uzupełnić dotychczasową kolekcję. Komplet zawiera tory w kształcie ósemki wraz ze zbiornikiem węgla na trasie, mostem oraz z lokomotywką Tomka z dołączanym wagonikiem i ładunkiem. Wejdź do świata Tomka i jego przyjaciół i wybierz się z niebieską lokomotywką w trasę, by załadować wagon węglem! Cały zestaw  wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata. Oba pojazdy posiadają magnesy z przodu i z tyłu, dzięki czemu można do nich podpiąć inne wagoniki. Z pewnością zestaw ten przyniesie nowe pomysły do zabawy kolejką i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

W zestawie:
- lokomotywa Tomek (bez napędu)
- wagon
- ładunek węgla
- zbiornik węgla
- dwuczęściowy most
- tor prosty długi - 1 szt.
- tor prosty - 1 szt.
- tor prosty krótki - 1 szt.
- tor łuk - 12 szt.

Zestaw jest kompatybilna z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (Brio, BigJigs, IKEA, ELC, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.).

  • Producent: Fisher Price
  • Seria: Wooden Railway
  • Numer katalogowy: BBD10
  • Ilość elementów: 21
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 40,5 cm x 23 cm x 11,5 cm

Fisher Price to firma, która jest jedną ze sztandarowych światowych producentów zabawek oraz akcesoriów dla niemowląt i przedszkolaków. Zabawki tego przedsiębiorstwa odznaczają się niepowtarzalnym stylem, pomysłowością, solidnym wykonaniem oraz dobrą relacją wartości do ceny. Zapewniają one wartościową zabawę, która pochłania dzieci na wiele godzin. Główna siedziba firmy znajduje się w miasteczku East Aurora w hrabstwie Erie, w stanie Nowy Jork. Firma działa już w 145 krajach i produkuje zabawki w ponad 37 różnych językach. Jedną z gałęzi wytwórstwa jest dział kolejek drewnianych imitujących kultową bajkę „Tomek i Przyjaciele”. Są tu dostępne tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm.