Kategorie

BIGJIGS BB054 Trójkątne Centrum Aktywne

BIGJIGS BB054 Trójkątne Centrum Aktywne
BIGJIGS BB054 Trójkątne Centrum Aktywne
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BB054
Kod EAN: 691621390542
• Dostępny
Cena: 142.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Big Jigs - Trójkątne Centrum Aktywne

Trójkątne Centrum Aktywne to wspaniały zestaw do nauki języka angielskiego, liczenia, poznawania literek, rysowania i dopasowywania.Zabawka jest drewniana, a jej trókątne kształty sprawiają, że jest bardzo praktyczna i wzbudza zaciekawienie. Znajdzie się na nią miejsce w każdym pokoju małego odkrywcy.
 
Na wszystkich bokach zabawki, czekają na malucha inne atrakcje! Na jednej ściance jest umieszczone tradycyjne liczydło z kolorowymi kulkami, dzięki któremu maluszek szybko nauczy się liczyć i pozna podstawowe działania matematyczne.Na kolejnej z dużych ścianek są umieszczone obrotowe, drewniane klocki z literkami angielskiego alfabetu z jednej strony i rysunkami z drugiej. Zatem pierwsza lekcja języka angielskiego gotowa! Maluszek pozna angielski alfabet i nazwy różnych przedmiotów w tym języku.Trzecia z dużych ścianek to równie olbrzymia atrakcja - tablica do malowania kredą! Tutaj mali artyści mogą dać upust swojej wyobraźni i plastycznym talentom.To nie koniec niespodzianek jakie kryje Centrum Aktywne, boczne ścianki zabawki są również wykorzystane w świetny sposób! Z jednej strony maluszek znajdzie cyferkową dopasowywankę - labirynt, gdzie każda cyferka na kółeczkowym klocuszku musi zawędrować na swoje miejsce. Z drugiej strony znajdziemy dopsowywankę ze zwierzątkami, które trzeba również przeprowadzić na właściwe miejsce.
 
Trójkątne Centrum Aktywne to liczydło, angielski alfabet,  tablica do rysowania kredą i dopasowywanki z cyferkami, i zwierzątkami! Fantastyczny, edukacyjny zestaw dla każdego dziecka!
 
Zestaw zawiera:
- trójkątne centrum aktywne 1 szt.
 
  • Producent: BigJigs Toys
  • Numer katalogowy: BB054
  • Wiek dziecka: 12 mies.+
  • Ilość elementów: 1
  • Wymiary opakowania: 23 cm x 30 cm x 27 cm
Tagi: BigJigs