Kategorie

Bakugan Battle Planet – Battle Brawlers – Zestaw startowy Pyrus Turtonium 3-pak seria 1 - 6045144

Bakugan Battle Planet – Battle Brawlers – Zestaw startowy Pyrus Turtonium 3-pak seria 1 - 6045144
Bakugan Battle Planet – Battle Brawlers – Zestaw startowy Pyrus Turtonium 3-pak seria 1 - 6045144 Bakugan Battle Planet – Battle Brawlers – Zestaw startowy Pyrus Turtonium 3-pak seria 1 - 6045144
Marka: Spin Master
Kod produktu: 6045144 20109158
Kod EAN: 778988550441-PYRUS
• Niedostępny
Cena: 85.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Bakugan Battle Planet – Battle Brawlers – Zestaw startowy Pyrus Turtonium 3-pak seria 1 - 6045144

W tym zestawie czeka na Ciebie jeden, sporych rozmiarów czerwony Bakugan Ultra z żółtymi cętkami. To Turtonium w wersji Pyrus. Przypomina żółwia i taki też jest z charakteru. Cechuje go mądrość i planowanie strategiczne. Jest typowym myślicielem. Uznaje się go za wojownika-filozofa. Ze względu na to, że jest perfekcyjny w planowaniu bitew i organizacji ataków, jest tajną bronią Wyntona. Niestety traci na tym w walce. Nie wychodzi mu to zbyt dobrze. Z tego względu, preferuje działanie w formie wsparcia. Leczy pozostałych członków drużyny, pomagając im w osiągnięciu sukcesu podczas bitwy. W zestawie znajdują się także 2 mniejsze Bakugany: jeden złoty i drugi niebieski.

Zestaw startowy zawiera wszystko do rozpoczęcia swojej pierwszej bitwy! Podstawowa kolekcja zawiera 1 potężnego Bakugana, a także 2 legendarne oraz 6 Bakużetonów, karty supermocy i kolekcjonerskie karty postaci! Gdy rzucisz swojego stwora w stronę Bakużetonów, to nie pozostaje nic innego, jak obserwować jego transformację! Z kolei, gdy ciśniesz w żetony jego ultra wersję, to dojdzie do jeszcze bardziej dynamicznej transformacji! Sezon pierwszy zawiera ponad 100 modeli stworków ze świata Vestorii. Zbierz wszystkie potworki i walcz razem z przyjaciółmi!

Świat Bakuganów przebudził się. Intrygujące istoty wyłoniły się z wnętrza Ziemi… Wtedy Dan wraz z przyjaciółmi zrozumiał, że nastała era Bakuganów. Zostali zmuszeni nauczenia się efektywnej pracy ze swoimi Bakuganami. Odpowiednie rozmieszczanie potworków w walce i strategiczne planowanie jest niezbędne, by przetrwać poprzez kontrolę niekończących się bitew. Dan i jego przyjaciele z czasem stają się prawdziwymi bohaterami. Chronią swoje Bakugany, a także Ziemię i niewyobrażalną tajemnicę planeta połączyła się z inną, czyli Vestorią.

Bakugany są stworami, które posiadają niezwykłą moc. Dzięki nim Dan i pozostali młodzi wojownicy walczą o to, by we Wszechświecie zapanował pokój. Oprócz serialu z wciągającą fabułą powstała także gra strategiczna. Jej atrakcyjność wzrasta, im więcej Bakuganów posiada się w swoim arsenale.

  • Producent: Spin Master
  • Seria: Bakugan: Battle Planet
  • Numer katalogowy: 6045144
  • Sugerowany wiek: + 6 lat
  • Wymiary figurek: 5 cm i 3 cm
  • Wymiary opakowania: 25,5 cm x 20,5 cm x 6 cm

 

Tagi: bakugan