Kategorie

Playmobil 9275 City Life - Hotel dla zwierząt "Łapka"

Playmobil 9275 City Life - Hotel dla zwierząt "Łapka"
Playmobil 9275 City Life - Hotel dla zwierząt "Łapka" Playmobil 9275 City Life - Hotel dla zwierząt "Łapka"
Kod produktu: 9275
Kod EAN: 4008789092755
• Niedostępny
Cena: 212.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil 9275 City Life - Hotel dla zwierząt "Łapka"

Planujesz urlop albo wakacyjny wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą swojego ukochanego zwierzątka? Przywieź go do hotelu dla zwierząt „Łapka”, gdzie znajdzie troskliwą opiekę i fantastyczną zabawę, która wynagrodzi mu smutny czas bez swojego ukochanego właściciela. Pracownicy hotelu to profesjonalni opiekunowie, którzy poświęcają swoim podopiecznym mnóstwo uwagi i zainteresowania. Możesz być pewien, że Twój pupil zostanie odpowiednio nakarmiony, będzie miał własny kącik do odpoczynku i zabawy oraz pozna nowych, czworonożnych przyjaciół! Wśród mieszkańców hoteliku spotkasz psiaki, kociaki, kolorowe papużki i inne, egzotyczne ptaki. „Łapka” to najlepszy wybór dla Twojego przyjaciela!

W zestawie klocków Playmobil znajdziesz budynek hotelu, figurki pracowników i zwierząt oraz mnóstwo akcesoriów do kreatywnej zabawy. Żółty hotelik ogrodzony jest czerwony płotem. Do środka prowadzą przeszklone drzwi, a w oknach widzimy brykających mieszkańców. Ściany domku ozdobione są kolorowymi naklejkami, a pośrodku widzimy duży szyld ze zwierzętami. Dzięki temu bez problemu trafimy do ośrodka dla czworonogów! Ogrodzony, trawiasty plac to wybieg dla piesków z przytulnymi budami, równoważnią do zabawy i miskami pełnymi pysznych przekąsek! Tu także ustawiono stojak w formie pnia z gałęziami, na którym mogą przysiąść fruwające ptaszki. Czworonogi mają możliwość wyjścia do ogrodu w każdej chwili. Wystarczy, że skorzystają z bocznych drzwi, dostosowanych do swoich potrzeb. Wnętrze hoteliku dzieli się na dwie części – mieszkalną (dla zwierząt) oraz gospodarczą, w której urządzono kuchnię  i pralnię. To tutaj pracownicy ośrodka przygotowują posiłki dla swoich podopiecznych oraz czyszczą ich posłania. Na regałach ustawiono torby i puszki ze specjalistyczną karmą. W zabawkowym komplecie znajdziemy także drobne akcesoria, które przydadzą się podczas odgrywania tematycznych scenek: smycze dla psów, zabawki, kości i smakołyki, ławkę do siedzenia, taczki, miotłę, grabie, miski, naczynia i inne.

Zestaw klocków Playmobil gwarantuje świetną zabawę dla wszystkich małych miłośników zwierząt. Zabawę, która doskonale wpływa na rozwój dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Wymyślaj fantastyczne, realistyczne historie, wcielaj się w postaci pracowników hoteliku i zaopiekuj się uroczymy futrzakami!

  • Producent: Brandstätter Group
  • Seria: City Life
  • Numer katalogowy: 9275
  • Wiek dziecka: 4+
  • Ilość elementów: -
  • Wymiary opakowania: 76cm x 24cm x 19cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.