Kategorie

LEGO TURTLES 79117 INWAZJA NA KRYJÓWKĘ ŻÓŁWI

LEGO TURTLES 79117 INWAZJA NA KRYJÓWKĘ ŻÓŁWI
LEGO TURTLES 79117 INWAZJA NA KRYJÓWKĘ ŻÓŁWI
Marka: LEGO
Kod produktu: 79117
• Niedostępny
Cena: 359.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki LEGO Turtles - Inwazja na kryjówkę żółwi

Na kryjówkę żółwi napadł Shredder ze swoimi żołnierzami. Splinter, Donatello i Leonardo muszą się rozdzielić, by obronić swój dom. W pokoju obserwacyjnym możesz śledzić ruchy Shreddera na wielu monitorach. Chwytaj za broń i strzeż pokrywy, pod którą jest wejście do kryjówki. Wdrap się na drabinę i zrzucaj beczki na złoczyńców z fajnej pułapki. Nie dopuść, by podli napastnicy wysadzili ścianę do pomieszczenia z wentylatorem, a jeśli odkryją tajne drzwi, podnieś ukrytą za nimi zjeżdżalnię i zrzuć ich do celi! Zamknij drzwi klatki, by uwięzić intruzów - niech zapłacą za wejście na terytorium żółwi!

W zestawie pomieszczenie obserwacyjne, zjeżdżalnia, więzienie, wybuchająca ściana, wysuwane schody i 6 minifigurki z bronią: Splintera, Donatella, Leonarda, Shreddera i 2 żołnierzy.

Kryjówka żółwi ma ukryte drzwi, zamykane wejście do kanałów, drabinę, pułapkę do zrzucania beczek, pomieszczenie obserwacyjne, chodniki, zjeżdżalnię z dźwignią do podnoszenia, pomieszczenie z wentylatorem i
wybuchającą ścianą, zbrojownię, zmienną platformę treningową z obrazem żołnierza/rampą, klatkę ze spadającymi drzwiami i wysuwane schody.

  • Ilość elementów: 888
  • Numer katalogowy: 79117
  • Seria: LEGO TURTLES
  • Sugerowany wiek dziecka: 7-12 lat
  • Wymiary opakowania: 48 cm x 37 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: Lego, Turtles