Kategorie

Playmobil 6686 Szpital Śmigłowiec Ratunkowy

Playmobil 6686 Szpital Śmigłowiec Ratunkowy
Playmobil 6686 Szpital Śmigłowiec Ratunkowy Playmobil 6686 Szpital Śmigłowiec Ratunkowy Playmobil 6686 Szpital Śmigłowiec Ratunkowy
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 6686
Kod EAN: 4008789066862
• Niedostępny
Cena: 119.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil - Szpital: Śmigłowiec Ratunkowy

Seria City Life od niemieckiej firmy Playmobil to zestawy, które pozwolą dzieciom odgrywać scenki z prawdziwego życia. W mieście Playmobil dużo się dzieje! Dzieci znajdą tu żłobki, przedszkola, szkoły, galerie handlowe, salony kosmetyczne, Zoo, osiedla domków, szpitale itd., dzięki czemu poznają różne aspekty życia mieszkańców.

Gdy w mieście Playmobil zdarzy się wypadek - pomoc przychodzi natychmiastowo! Teraz i Twój maluch może wcielić się w rolę lekarza, ratownika lub pilota, niosąc pomoc potrzebującym. Czasami do wypadku nie da rady dojechać karetka pogotowia i konieczne jest wezwanie helikoptera, by jak najszybciej zabrać poszkodowanych do szpitala i udzielić im pomocy medycznej. Teraz to żaden problem! W nowej serii Playmobil znalazł się zestaw ze śmigłowcem ratunkowym. W pakiecie są także 3 figurki - pilot, lekarz - ratownik medyczny oraz mała pacjentka. Helikopter wyposażony jest w apteczkę pierwszej pomocy oraz odpowiednie nosze pozwalające bezpiecznie przetransportować chorych. Posiada otwierany kokpit, drzwi oraz tylną lukę, dzięki czemu dostęp do wnętrza jest nieograniczony. Zatem wsiądź do helikoptera i śpiesz się z pomocą!

Zestaw otwiera świat pełen fantacji dla dziecka. Maluch może tworzyć własne niezwykłe historie z udziałem pacjentów szpitala dziecięcego, lekarzy, pielęgniarek i ratowników. Zabawa rozwija kreatywność i wyobraźnię. Pakiet ten to także świetny sposób na oswajanie dzieci z lekarzami i badaniami lekarskimi. Kto wie, może Twój maluch poczuje w przyszłości powołanie do pomocy potrzebującym?

W zestawie:
- 3 figurki Playmobil - pilot, lekarz i pacjent,
- śmigłowiec pogotowia ratunkowego,
- akcesoria: apteczka, nosze, bandaże.

  • Producent: Playmobil
  • Seria: City Life: Szpital
  • Numer katalogowy: 6686
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 38 cm x 12,3 cm x 24,5 cm