Kategorie

Klocki LEGO Duplo 6138 Moja pierwsza Remiza strażacka

Klocki LEGO Duplo 6138 Moja pierwsza Remiza strażacka
Klocki LEGO Duplo 6138 Moja pierwsza Remiza strażacka Klocki LEGO Duplo 6138 Moja pierwsza Remiza strażacka Klocki LEGO Duplo 6138 Moja pierwsza Remiza strażacka
Marka: LEGO
Kod produktu: 6138
• Niedostępny
Cena: 109.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Duplo Moja pierwsza remiza strażacka

Klocki LEGO® DUPLO® to pierwsze kroki w magiczny świat stworzony by bawić, uczyć i rozwijać zdolności i intelekt Twojego dziecka. Daj się ponieść wyobraźni i wejdź tam gdzie znajdziesz klocki LEGO® DUPLO®, które wprowadzą Twoje dziecko w świat zabawy, techniki i fantazji! Zestaw ma szereg zalet między innymi: Straż pożarna to jeden z ulubionych tematów zabaw małych bohaterów.

Zestaw zawiera aż 2 pojazdy strażaków, 2 ludziki i dzielnego pieska oraz bogactwo klocków do zbudowania remizy i jej otoczenia.
Przedział wiekowy: 2-5 lat
Ilość elementów: 60

  • Producent: Lego
  • Seria: Duplo
  • Numer katalogowy: 6138
  • Wiek dziecka: od 2 lat
  • Wymiary opakowania: 38,2 cm x 26,2 cm x 9,4 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: Lego, Duplo