Kategorie

Vtech Baby - Edukacyjna Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60409

Vtech Baby - Edukacyjna Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60409
Vtech Baby - Edukacyjna Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60409
Kod produktu: 60409
Kod EAN: 5900511604092
• Dostępny
Cena: 89.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

VTech Baby - Edukacyjna Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60409

 

Edukacyjna Hula-Kula to fantastycznie kolorowa kula interaktywna, która sama się kręci oraz odtwarza edukacyjne piosenki, wypowiedzi i dźwięki. Zabawka jest biało-pomarańczowa – na łączeniu półkul zamontowano kolorowe wstążki, które maluch będzie chwytał swoimi małymi rączkami. U góry znajduje się włącznik oraz migająca, świecąca się platforma z plastikową kaczuszką, która uruchamia się po włączeniu zabawki. Poniżej znajdują się trzy ponumerowane przyciski o różnych kształtach geometrycznych: kwadrat z lewkiem, trójkąt z małpką i koło ze słoniem. Przyciski są interaktywne i uruchamiają dźwięki, jakie wydają te zwierzęta. Dodatkowymi atrakcjami są: suwaczek z kangurem i koło zębate z zebrą, które także (niezależnie od uruchomienia zabawki) wydają dźwięki przy zabawie.

Kręcenie, turlanie i obracanie kulą ćwiczy sprawność manualną malucha. Wesołe dźwięki i melodie zachęcają dziecko do zabawy. Łącznie zabawka odtwarza ponad 50 piosenek, melodii i zwrotów edukacyjnych, które uczą dziecko rozpoznawania kształtów i kolorów, nazw zwierząt, cyferek i chwytania. Samoczynnie tocząca się kula zachęca dziecko do podążania swoim śladem, a tym samym podejmowania prób raczkowania i stawiania pierwszych kroków. Migoczące i kolorowe światełka przykuwają uwagę dziecka, a satynowe wstążki stymulują zmysł dotyku. Zabawka od VTech wspomaga rozwój Twojego dziecka!

Wersja językowa zabawki: polska.

  • Producent: VTech
  • Numer katalogowy: 60409
  • Wiek dziecka: 6-36 mies. 
  • Wymiary opakowania: 20cm x 19cm x 18cm

Pierwsza zabawka marki VTech powstała już w 1976 roku. W ciągu tych ponad 40-stu lat firma stała się jednym z największych producentów zabawek elektronicznych dla dzieci. Misją VTech jest edukowanie dzieci poprzez dostarczenie im atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych zabawek. Pomysłowe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysoka jakość materiałów to tylko część zalet zabawek VTech. Co ważne, wszystkie produkty marki są projektowane i testowane przez doświadczonych pedagogów, którzy jak nikt inny znają potrzeby dzieci. Edukacyjne treści są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju maluchów, kolorowe przyciski i przełączniki pobudzają ciekawość świata i chęć odkrywania nowego, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia trwałość zabawek. Wszystkie zabawki VTech są dostępne w polskiej wersji językowej, a poprzez dobór słownictwa, wyrażeń i wesołych piosenek wpływają na proces nauki mówienia.