Kategorie

GOKI 57509 Układanka drewniana - Mapa Europy

GOKI 57509 Układanka drewniana - Mapa Europy
Marka: Goki
Kod produktu: 57509
Kod EAN: 4013594575096
• Niedostępny
Cena: 45.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

GOKI 57509 Układanka drewniana - Mapa Europy

Układanka Mapa Europy to puzzle z drewnianej sklejki. Składa się z 35 elementów. Każdy element przedstawia jedno z europejskich państw. Zadaniem dziecka jest dopasowanie do siebie części w taki sposób, by powstała poprawna mapa polityczna naszego kontynentu.

Każde z państw to inny element kolorystyczny. Na każdym z nich oznaczono punkcikiem stolicę kraju oraz przyporządkowano numerek, dzięki któremu możemy sprawdzić w legendzie jego nazwę, stolicę oraz flagę.

Puzzle Mapa Europy to wyjątkowa pomoc naukowa, dzięki której dziecko opanuje podstawowe zagadnienia geograficzne i oswoi się z mapą. Oprócz tego dziecko rozwinie zdolność logicznego myślenia, szybkiego kojarzenia, spostrzegawczość, pamięć oraz koordynację ruchowo-wzrokową.

Wymiary układanki: 32cm x 30cm x 1cm 

  • Producent: GOKI
  • Numer katalogowy: 57509
  • Sugerowany wiek dziecka: 5+
  • Wymiary: 32cm x 30cm x 1cm
Goki to niemiecka firma, która od ponad 30 lat produkuje zabawki z naturalnego drewna. Ich produkty odznaczają się ciekawym wzornictwem, pomysłowością, dobrą jakością oraz niezwykłą trwałością. Zabawki, produkowane z bezpiecznych materiałów, spełniają wysokie standardy jakości. Zabawki drewniane Goki zostały stworzone głównie z myślą o najmłodszych dzieciach (choć nie tylko), dlatego duży nacisk kładzie się na ich walory edukacyjne. Pomagają one w rozwijaniu zdolności motorycznych i sensorycznych oraz wspierają pobudzanie wyobraźni. W ofercie znajdują się m.in. puzzle, układanki, sortery, klocki, figurki, gry, drewniane jedzenie i akcesoria kuchenne, instrumenty, pojazdy i inne.