Kategorie

DUMEL DISCOVERY PIESEK GWIZDUŚ 42107

DUMEL DISCOVERY PIESEK GWIZDUŚ 42107
DUMEL DISCOVERY PIESEK GWIZDUŚ 42107
Marka: Dumel
Kod produktu: 42107
Kod EAN: 672552421079
• Niedostępny
Cena: 69.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Piesek Gwizduś - Dumel Discovery DD42107

Z pieskiem Gwizdusiem Twój maluszek będzie miał wspaniałą zabawę! Po naciśnięciu czarnego noska piesek zacznie uciekać, a gdy zagwiżdżemy za pomocą czerwonego gwizdka możemy wydawać Gwizdusiowi komendyza pomocą gwizdka. Jedno krótkie gwizdnięcie - piesek poruszy się do przodu, drugie gwizdnięcie - zatrzyma się. Zagwiżdż długo lub kilka razy, a piesek zacznie tańczyć. Pupil reaguje na gwizdek tylko po wcześniejszemu naciśnięciu noska.
Piesek Gwizduś to bardzo interesująca zabawka, która zachęci Twojego maluszka do poznawania zależności przyczyno -skutkowej, a także do odkrywania świata.

Opakowanie zawiera:

- pieska Gwizdusia
- gwizdek

  • Ilość elementów: 1
  • Producent: Dumel
  • Wiek dziecka: + 18 msc
  • Numer katalogowy: 42107
  •  Wymiary opakowania: 17,5 cm x 29,5 cm x 15,5 cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.

Tagi: Dumel