Kategorie

Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka

Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka
Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka Klocki LEGO DUPLO 10811 Koparko - ładowarka
Marka: LEGO
Kod produktu: 10811
• Niedostępny
Cena: 59.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Duplo - Koparko - Ładowarka

Wielu małych chłopców pasjonują pojazdy, zwłaszcza te budowlane, a chyba każdy mały szkrab uwielbia zabawę klockami. Połącz te dwie pasje! Teraz z klockami Lego Duplo Twój malec może stać się kierowcą i pracownikiem budowlanym i niczym Bob Budowniczy wznosić rozmaite budowle!

Wsiądź do swojego żółtego pojazdu, łączącego cechy zarówno koparki, jak i ładowarki. Dzięki tej prostej do zbudowania maszynie wykopiesz i załadujesz zebrane klocki. Aby zabawa w wykopywanie była bardziej realistyczna niektóre klocki posiadają obrazki szkieletu i robaków. Koparka ma dwie łopaty- z przodu i z tyłu, dlatego prace każdego budowniczego będą bardzo efektywne.. Zbuduj z pomocą koparko-ładowarki cokolwiek zechcesz! Wiertarka i taczki przydadzą Ci się podczas budowy. Nie zapomnij przed zabawą założyć budowniczemu kasku ochronnego!!

W zestawie:
- koparko-ładowarka,
- figurka pracownika budowlanego z kaskiem ochronnym,
- taczki i wiertarka,
- klocki,
- pozostałe akcesoria.

Wymiary pojazdu: wysokość 13 cm, długość 29 cm, szerokość 7 cm.

  • Producent: Lego
  • Seria: Duplo
  • Numer katalogowy: 10811
  • Ilość elementów: 20
  • Sugerowany wiek dziecka: 2+
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 9 cm x 19 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: Klocki, Lego, Duplo