Kategorie

Rebel Gra CORTEX - Wyzwania

Rebel Gra CORTEX - Wyzwania
Rebel Gra CORTEX - Wyzwania Rebel Gra CORTEX - Wyzwania
Marka: Rebel
Kod produktu: 0798
Kod EAN: 5902650610798
• Dostępny
Cena: 57.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Rebel Gra CORTEX - Wyzwania

Jeśli nie boicie się wyzwań to mamy dla Was niesamowitą grę na każdą okazję. W Cortex gracze rywalizują między sobą w piętnastominutowych rozgrywkach. W grze może wziąć udział od dwóch do sześciu osób. Zabawa polega na tym, by wykazać się podczas rozwiązywania zadań pamięciowych, logicznych, skojarzeniowych i koordynacyjnych. Ta angażująca cały umysł gra świetnie sprawdzi się podczas imprez, przyjęć, wyjazdów czy rodzinnych wieczorów. Sugerowany wiek dla graczy to minimum 8 lat.

Zasady gry

W zestawie Cortex znajduje się łącznie 90 kart – 74 karty testów, 6 kart wyzwań, 10 kart faktur i 6 układanek z obrazkiem mózgu. Podczas przygotowania do gry rozkładamy na stole 10 kart faktur, a przez kolejne 30 sekund wszyscy gracze mogą je oglądać i dotykać. Następnie składamy je w stosik i kładziemy obok. Tasujemy karty testów i wyzwań i również układamy na środku stołu.

Najmłodszy z graczy rozpoczyna grę, sięgając po wierzchnią kartę ze stosu wymieszanych kart wyzwań i zadań. Kładzie ją na środku, a pozostałe osoby starają się jak najszybciej rozwiązać zadanie. Gracz, który zna odpowiedź, zakrywa ręką kartę i jej udziela, a następnie reszta osób sprawdza, czy rozwiązanie jest prawidłowe. Jeśli tak, gracz otrzymuje swoją kartę. Za dwie poprawne odpowiedzi zabieramy jedną część naszej układanki mózgu. Jeśli udzielona odpowiedź była błędna, to w następnej kolejce tracimy swoją szansę na odgadnięcie. Wygrywa osoba, która najszybciej ułoży swój obrazek.

W zestawie znajduje się osiem różnych typów kart: pamięć, labirynt, kolor, koordynacja, para, częstotliwość, rozumowanie i wyzwanie. Ostatnia z nich jest kartą specjalną, a osoba, która ją wylosuje musi odgadnąć z zamkniętymi oczami, co znajduje się na karcie faktur (specjalnie tłoczona, wypukła karta). 

  • Producent: Rebel
  • Sugerowany wiek: 8+
  • W zestawie: 90 elementów
  • Wymiary opakowania: 14cm x 14cm x 5cm

 

Tagi: rebel, gra