Kategorie
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Bob Budowniczy DMM55 Zestaw Plac Budowy + Piasek Kinetyczny
119.00 PLN
(96.75 PLN netto)
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
Fisher Price DFM53 Kolejka Tomek Trackmaster  - Tor wyścigowy
239.00 PLN
(194.31 PLN netto)
159.00 PLN
(129.27 PLN netto)

Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik

Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik
Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT33
• Dostępny
Cena: 24.00 PLN (19.51 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik

Tobik jest jednym z bohaterów serialu animowanego dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Jest starym tramwajem parowym, który posiada dwa wagoniki – Hanię i Victorię. Jest pomalowany na kolor brązowy, jego numer to 7 (widnieje na boku tramwaju). Tobik jest pozytywną postacią, która lubi pomagać innym i dawać dobre rady.

Zabawka Tobik powstała w ramach serii Tomek i Przyjaciele Adventures, wyprodukowanej przez firmę Fisher Price. W serii znajdują się także inne zabawki wzorowane na najważniejszych postaciach z bajki dla dzieci. Seria Adventures charakteryzuje się plastikowymi zaczepami, dzięki której można łączyć lokomotywy i wagoniki. Pojazdy są niewielkie, wytrzymałe i zwrotne. Wykonano je z plastiku i metalu, z użyciem techniki die-castowej.

Zebranie całej kolekcji lokomotyw i innych pojazdów z serialu gwarantuje świetną zabawę podczas odgrywania ulubionych bajkowych scenek. Zabawki rozwijają kreatywność i wyobraźnię. 

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw i pojazdów, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT33
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.