Kategorie
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DTK21 Wyścigowy Zeg
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DGK42 Grizzly Bear Truck
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
28.00 PLN
(22.76 PLN netto)
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)

Ciastolina Play-Doh Maszyny Budowlane Chuck

Ciastolina Play-Doh Maszyny Budowlane Chuck
Ciastolina Play-Doh Maszyny Budowlane Chuck
Marka: Play-doh
Kod produktu: Play-Doh
• Niedostępny
Cena: 46.00 PLN (37.40 PLN netto)

Ciastolina Maszyny Budowlane CHUCK

Zestaw dla chłopców! Zbuduj świat Chucka przy pomocy ciastoliny!  - Wywrotka + cegielnia ze specjalnymi murarskimi akcesoriami. Do każdego zestawu dołączone są 2 tuby ciastoliny w kolorach budowy.

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować co tylko chcą. Zabawa ciastoliną rozwija umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, pobudza wyobraźnię dziecka i kreatywność w tworzeniu form przestrzennych. Zabawa pomaga poznawać kolory i zasady ich mieszania. Wyrabiając ciastolinę dziecko zmniejsza napięcie mięśniowe w obrębie nadgarstka oraz wyrabia zręczność palców.

Wymiary opakowania: 

23 cm x 25 cm x 8 cm 

Hasbro, to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet ShopHasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh oraz najbardziej znanych obecnie, zabawek strzelających z serii Nerf. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie.