Kategorie
Mattel Dinotrux Splitter DTV66
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
17.90 PLN
(14.55 PLN netto)
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DTK20 Wyścigowy Crusher
37.00 PLN
(30.08 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DGK45 Debris
36.00 PLN
(29.27 PLN netto)
32.00 PLN
(26.02 PLN netto)

LEGO Pojemnik głowa L Chłopiec

LEGO Pojemnik głowa L Chłopiec
LEGO Pojemnik głowa L Chłopiec
Marka: LEGO
Kod produktu: LEGO POJEMNIK
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

LEGO Pojemnik głowa L 

Pudełko w kształcie głowy do klocków LEGO zachęci Twoje dziecko do utrzymywania porządku, ale też samo w sobie będzie ozdobą pokoju. Dwuelementowy pojemnik na klocki w charakterystycznym dla firmy LEGO żółtym kolorze wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa PCV (zgodnego z wymogami UE w zakresie bezpieczeństwa dla dzieci), co stanowi o wytrzymałości produktu. Zaletą pojemnika jest też jego rozmiar L (wymiary: 24x24x27,1 cm), dzięki któremu ludzik pomieści jeszcze więcej dziecięcych skarbów.

Pojemnik LEGO służy do przechowywania klocków i innych zabawek, ale sam w sobie również jest świetną zabawką. Tym bardziej, że można łączyć go niczym tradycyjne klocki z innymi pudełkami z serii LEGO. Jeśli więc Twoje dziecko uwielbia klocki, to może zamiast kolejnego zestawu do złożenia, kup mu jeden wielki pojemnik? Głowa chłopca LEGO, stojąca dumnie na regale, będzie estetycznym i praktycznym świadectwem pasji Twojego malucha, który od tej pory z uśmiechem będzie reagował na hasło: „posprzątaj klocki!”. Uśmiechnięty ludzik zaraża dobrym humorem nie tylko dziecko, ale i rodziców, dla których uporanie się z bałaganem w końcu będzie łatwiejsze. 

W naszym sklepie dostępne są również inne klocki-pojemniki, które łączą się z podobnymi elementami z serii, głowa chłopca może być więc początkiem ciekawej kolekcji, dzięki czemu przez najbliższy czas nie zabraknie Ci pomysłów na prezent dla malucha. 

Wymiary głowy
27cm x  24cm x 24cm

Tagi: pojemnik