Kategorie
Monster High DVH72 Lalka Zelektryzowana Frankie Stein
98.00 PLN
(79.67 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Ever After High DVJ21 Lalka Raven Queen Łuczniczka
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Monster High DYN97 Lalka Śpiewająca Straszygwiazda
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT41
• Dostępny
Cena: 24.00 PLN (19.51 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia

Znacie Bercię? To czerwony autobus – bohaterka serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Jest miła i przyjazna, choć dość często bywa złośliwa wobec lokomotyw, a zwłaszcza wobec Tomka, z którym rywalizuje. Teraz Bercia dostępna także w formie zabawki od firmy Fisher Pricedie-castowego samochodziku, wyprodukowanego w ramach serii Tomek i Przyjaciele Adventures. Bercia będzie cennym okazem w każdej kolejkowej kolekcji, a ponadto urozmaici zabawę i pomoże w odgrywaniu ulubionych serialowych scenek.

Lokomotywy i wagony z najnowszej serii Adventures to małe, die-castowe pojazdy, niezwykle wytrzymałe i szybkie. Są wyposażone w plastikowe zaczepy, dzięki którym można je razem łączyć. Uwaga! Bercia nie posiada zaczepu!

Zbierz wszystkich bohaterów serialu i odgrywaj swoje ulubione scenki, urządzaj wyścigi i szalej po torach!

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw i pojazdów, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT41
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.