Kategorie
HASBRO SUPER HERO MASHERS WHIPLASH B0696
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
MARVEL SUPER HERO MASHERS HOBGOBLIN GOBLIN B0873
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT34 Dźwig Kevin

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT34 Dźwig Kevin
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT34 Dźwig Kevin
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT34
• Dostępny
Cena: 23.00 PLN (18.70 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia

Zabawki z serii Tomek i Przyjaciele Adventures od firmy Fisher Price to metalowo-plastikowe kolejki, tory i akcesoria, inspirowane popularnym serialem animowanym dla dzieci. Czym się wyróżniają? Wiernie przedstawiają bajkowe postaci, są wytrzymałe i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, z użyciem techniki die-castowej.

W ramach serii wyprodukowano kolejki i wagoniki, które przedstawiają niemal wszystkich najważniejszych bohaterów bajki. Jednym z nich jest Kevin – parowóz, który jednocześnie jest dźwigiem. Kevin jest pomalowany na żółto, gdzieniegdzie ma czarne paski. Jego piegowata twarz jest uśmiechnięta. Posiada wysięgnik z plastikowym haczykiem, za którego pomocą można podnosić różne przedmioty. Kevin będzie świetnym uzupełnieniem każdej kolejki i atrakcyjnym elementem zabawy.

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

Zabawka jest wyposażona w plastikowe zaczepy, które pozwalają na łączenie produktów z serii. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT34
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.