Kategorie
Fisher Price Bing CHF26 Pando
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DTK20 Wyścigowy Crusher
37.00 PLN
(30.08 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
NewRay 61745 GLORIOUS MISSION WOJSKO ŻOŁNIERZYKI
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXR90 Lokomotywa Tadek

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXR90 Lokomotywa Tadek
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXR90 Lokomotywa Tadek
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXR90
• Dostępny
Cena: 23.00 PLN (18.70 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXR90 Lokomotywa Tadek

Tadek (ang. Trevor) jest starą lokomobilą – maszyną zbliżoną do parowozu, która spełnia dodatkowe funkcje. Tadek pracował w gospodarstwie rolnym, gdzie zajmował się młóceniem zboża i piłowaniem drewna. Został oddany przez swojego właściciela na złom, jednak uratował go Edek. Obecnie lokomobila pracuje w sadzie wikarego.

Zabawka została wyprodukowana w ramach serii Tomek i Przyjaciele Adventures, inspirowanej popularnym serialem animowanym dla dzieci. Tadek jest jednym z bohaterów serialu. Producent zadbał o świetne odwzorowanie postaci, wiernie oddając nawet najmniejsze szczegóły. Lokomotywka jest wykonana z plastiku i metalu, a dzięki użyciu w produkcji techniki die-castowej jest wytrzymała i zwrotna. Jest pomalowana na ciemnozielony kolor, a jej tylne koła są większe niż przednie. Produkt posiada charakterystyczna dla serii plastikowe zaczepy, dzięki którym można go łączyć z innymi elementami kolejkowej kolekcji. 

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw i pojazdów, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXR90
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.