Kategorie
DC Super Hero Girls Bohaterki Supergirl DWH57
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Fisher Price Oktonauci BDL98 Pojazd GUP-O i Dusia
109.00 PLN
(88.62 PLN netto)
94.00 PLN
(76.42 PLN netto)
Fisher Price Bing CHF24 Samochód z lodami Gilly
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
75.00 PLN
(60.98 PLN netto)

BJT206 Szyb Naftowy + Wagonik do kolejek drewnianych

BJT206 Szyb Naftowy + Wagonik do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BigJigs
• Niedostępny
Cena: 54.00 PLN (43.90 PLN netto)

Kolejka Drewniana BJT206 Szyb Naftowy + Wagonik 

Szyb naftowy to kolejny wspaniały dodatek do kolejek drewnianych, który pobudzi wyobraźnię każdego dziecka i zachęci do zabawy w odgrywanie ról. Za pomocą specjalnego obrotowego węża należy nalać olej do beczki. W zestawie znajduje się wagonik wraz z beczką. Zestaw ten pozwoli na rozbudowę dotychczasowej trasy kolejki drewnianej tak, aby stała się ona bardziej ekscytująca. Z pewnością zestaw ten dostarczy nowych pomysłów na zabawę oraz przyniesie wiele frajdy. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Ilość elementów: 1
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: BJT206
  • Wymiary szybu: 16 cm x 14 cm x 13 cm.

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.