Kategorie
Fisher Price Blaze DTK34 Tor z wyrzutnią
189.00 PLN
(153.66 PLN netto)
117.00 PLN
(95.12 PLN netto)
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast CJJ48 Blazing Speed Blaze
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
37.00 PLN
(30.08 PLN netto)
Mattel X9459 Mattel Planes Samoloty Disney - figurka KOWADŁO Leadbottom
40.00 PLN
(32.52 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)

Rafineria Ropy Naftowej

Rafineria Ropy Naftowej
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BigJigs
• Niedostępny
Cena: 179.00 PLN (145.53 PLN netto)

Rafineria Ropy Naftowej

 

Zestaw ten to świetny pomysł na uzupełnienie kolejki drewnianej. Jej zadaniem jest przetwarzanie oleju. Zestaw zawiera masę elementów do zabawy - budynki zakładu, baryłki z olejem, dźwig, ciężarówkę oraz przyczepę. Pakiet ten z pewnością uatrakcyjni dotychczasowy zestaw oraz zapewni wiele niezapomnianych wrażeń. Pomoże on także dziecku w rozwijaniu wyobraźni i zachęci do zabawy w odgrywanie ról.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

 

Producent: BigJigs

Wiek dziecka: 3+

Wymiary rafinerii: 34 cm x 22 cm

 

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.